Domů » Profil

Profil společnosti Neumann

Firma NEUMANN podniká na základě živnostenského oprávnění od roku 1995.

Hlavním předmětem činnosti naší firmy je servis a opravy plynových kotlů a tepelných čerpadel.

V současné době úzce spolupracujeme s firmou BRILON a.s. , která je dovozcem kondenzační techniky GEMINOX, Hamworthy CONDENSINOX a tepelných čerpadel ATLANTIC ALFEA a Wamak. Pro tuto techniku a příslušenství jsme autorizovaným servisním střediskem pro záruční a pozáruční servis .

Ústřední vytápění je v dnešní době úzce propojeno s MaR (měřením a regulací). Úspory tepla dnes závisí především na kvalitní regulaci. Naší další specializací je regulace otopných soustav od firmy SIEMENS, hlavně systémů RVA, RVS a nejnověji inteligentní řízení budov Synco living.

Působení firmy je po Praze a středočeském kraji. Preferujeme akční radius do 60km od provozovny v Říčanech u Prahy. Výjmečně po celé České republice. Jen tak lze dle našeho názoru zajistit solidní přístup k zakázce a případným reklamacím, které se mohou občas objevit při sebepečlivějšímu přístupu, ať již vinou výrobků nebo montáže.

Veškeré úsilí zaměřujeme na kvalitní a včasné provedení instalačních prací při dodržování veškerých doporučených technologických postupů s použitím nejmodernějších metod, techniky a dodržování závazných předpisů a požadavků na ochranu životního prostředí.

Firma je schopna zrealizovat zakázky v dohodnutých termínech, menšího i většího rozsahu vše formou kompletních dodávek.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace